GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 5842549
nr 584 2549
Servisdelar
ca 25 del Villeroy & Boch
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 maj 2009
kl 17:27:32
100 kr
150 kr
450 kr